Windows 11 reklamlarını engelleyen uygulama çıktı

Microsoft, Windows 11’de uygulamaların ve hizmetlerin tanıtımını içeren reklamların sayısını günden güne artırıyor. Kilit ekranı, Başlat menüsü, görev çubuğu, Dosya gezgini, Ayarlar, işletim sisteminin her yerinde can sıkan reklamlarla karşılaşmak mümkün. Siz de bu reklamlardan sıkıldıysanız, üçüncü parti uygulamayla tüm Windows 11 reklamlarını yok edebilirsiniz.

Windows 11 reklamlarından kurtulun!

Winpilot, kullanıcıların Windows 11’de karşılaştığı tüm reklamları ortadan kaldırıyor. Başlat menüsü reklamları, kişiselleştirilmiş reklamlar, hoş geldin reklamları, kurulumu tamamladıktan sonra çıkan reklamlar, Windows’un kullanımına ilişkin ipuçları ve öneriler, Ayarlarda çıkan reklamlar, kilit ekranında gösterilen reklamlar ve ipuçları gibi tüm rahatsız edici reklamları programın Adblock for Windows bölümünden devre dışı bırakabiliyorsunuz.

Winpilot uygulamasına eklenen Adblock for Windows adında yeni özellik/eklenti, yalnızca Windows 11 kullanıcı arayüzündeki reklamları kaldırmaya odaklanıyor. Denemek isterseniz, GitHub sayfasından indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir